× بستن تبلیغات
ارزش افزوده

مودریچ موزیک

بهترین هافبک جهان مودریچ

تاریخ و ساعتی که بلیط خود را تهیه کردین حتما به یاد داشته باشین و بهتر است نیم ساعت زودتر در ترمینال حاضر باشید چرا که مشکلاتی از قبیل ترافیک، حادثه در جاده و... ممکن است باعث شود نتوانید به قطار خود برسید و از سفر جا بمانید. در ادامه در وبلاگ بلیط قطار با ما در مقاله ی چگونه با قطار سفر کنیم همراه باشید.

بسیاری از افراد به دلیل ترس از سفر با هواپیما و یا هر دلیل شخصی دیگری اقدام به سفر با قطار و خطوط ریلی میکنند. خوب است تا نکات مرتبط با سفر از طریق قطار را بدانیم تا سفری بی خطر و لذتبخش به مقصد خود داشته باشیم. در ادامه در مطلب گردشگری در مورد بهترین راه برای سفر با قطار بیشتر صحبت می کنیم.

بهترین راه برای سفر با قطار

اولین قدم برای سفر با قطار این است که بلیط قطار خود را تهیه کنید. برای این کار باید بدانید که چه روزی عازم هستید به کجا میروید و میخواهید در چه کوپه ای با چه تعدا مسافر دیگر همسفر شوید. در قطارها کوپه های 4 و یا 6 نفره و یا اتوبوسی هستند که در هنگام خرید بلیط قطار باید این موضوع را مشخص کنید. هم چنین اگر بدانید چه زمانی قصد بازگست و یا رفتن به مکان دیگری را دارید بهتر است بلیط قطار سبا خود را رزرو کنید تا با عدم وجود بلیط قطار جم در زمان بازگشت مواجه نشوید. برای خرید بلیط قطار نورالرضا میتوانید به صورت اینترنتی عمل کرده و از طریق سایت معتبر رجا اقدام کنید.

یکی از مزیت های بلیط قطار رجا سفر با قطار این است که میتوانید هر چقدر بخواهید چمدان خود را پر کنید. بله در مسافرت با قطار وزن چمدان شما اهمیتی ندارد و اگر نتوانستید آن را در قسمت باربری قرار دهید میتوانید با خود به داخل کوپه برده و یا بین صندلی ها در قطارهای اتوبوسی جای دهید. تنها نکته مورد اهمیت این است که وسایل شما برای دیگران مزاحمت ایجاد نکند و یا شامل مواد محترقه و خطرناک نباشد.

بهترین راه برای سفر با قطار

یکی از موارد مهم در سفر با بلیط قطار بن ریل این است که جانب احتیاط را رعایت کنید و مراقب چمدان خود باشید. در قطارها مکان هایی برای تعبیه چمدان مسافران در نظر گرفته شده است اما این قفسه ها که در خارج از کوپه ها قرار دارند عمومی بوده و لذا هر کسی میتواند به آنها دسترسی داشته باشد پس بهتر است چمدان خود را نزدیک خود نگهدارید و یا با قفل به میله وصل کنید تا کسی نتواند آن را بدزدد. هم چنین اگر در کوپه هستید بهتر است با سایر افراد درون کوپه باب آشنایی را باز کنید و بفهمید مقصدشان کجاست تا در صورت گم شدن وسایلتان اطلاعات مفیدی از همسفرانتان داشته باشید.

بسیاری از افراد نمیدانند که چگونه میتوانند از سرویس بهداشتی در طول سفر استفاده نمایند. خوب است بدانید که تمام قطارها دارای سرویس بهداشتی در هر واگن هستند و هم چنین در ایستگاه ها برای این مورد توقف دارند. زمانی که میخواهید از سرویس های بهداشتی درون قطار استفاده کنید اگر علامت روی در قرمز بود یعنی در حال استفاده است و در صورت سبز بودن این علامت میتوانید از سرویس بهداشتی استفاده کنید. هم چنین مهماندار هر واگن وظیفه دارد سرویس های بهداشتی را تمیز نگه دارد و به سوالات شما در هر موردی پاسخ دهد. هم چنین در زمان توقف قطار در ایستگاه ها، درهای سرویس های بهداشتی قفل میشود لذا بهتر است در این زمان ها از سرویس بهداشتی استفاده نکنید.

برخی کوپه های قطارها دارای تخت های تاشو هستند که میتوانید برای استراحت از آن ها استفاده کنید پس بهتر است کفش های راحتی بپوشید که بتوانید به راحتی درآورده و دوباره بپوشید هم چنین رعایت نظافت و آداب معاشرت میتواند سفر را برای شما و هم کوپه ای هایتان لذت بخش تر کند.

بهترین راه برای سفر با قطار

برای صرف غذا در قطار بهتر است که برنامه ی بلیط قطار فدک خود را بدانید و یا از مهماندار ساعات سرو غذا را بپرسید و در ساعات اولیه آن اقدام به خوردن غذا کنید و یا میتوانید و می توانید بلیط قطار کوثر برای سفرهای کوتاه با خود ساندویچی همراه داشته باشید.

نکته ی مهم دیگر این است که بدانید چه زمانی به ایستگاه مورد نظر خود میرسید پس بهتر است نام ایستگاه خود و ایستگاه قبل از آن را بدانید و یا از طریق گوشی خود مسیریابی کنید.
خوب است بدانید که نمیتوانید با خود حیوان به داخل قطار ببرید حال اهلی و یا غیراهلی. هم چنین بهتر است با خود لباس گرم همراه داشته باشید زیرا هوای داخل قطار شب ها معمولا سرد است.

نوشته شده در 23 اسفند 1397ساعت 17:20 توسط هانری|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ